054-2212271 / 054-4703840

מי אנחנו

האנשים | המילים | המחשבות

 

את פאוזה בית הפקות הקימו רונית ויגאל אוחנה. יוצרים ובני זוג שעלו מתל אביב לצפון בשנת 2005 ושם החליטו לאגד את תחומי העשיה שלהם לבית הפקות אחד המהווה מטריה יצירתית ואמנותית לקולנוע, מוסיקה, תיאטרון והפקה.

רונית אוחנה: במאית, כותבת, מנחת סדנאות תיאטרון וכתיבה יוצרת, בעלים משותף של פאוזה בית הפקות

מאז ומעולם חיפשתי לעצמי נתיבים שבהם אוכל לבטא את עצמי. למדתי בימוי תיאטרון בסמינר הקיבוצים, והרגשתי שהגעתי למקום הנכון. התיאטרון פתח בפניי עולם רחב ידיים שבתוכו יכולתי להתנסות, לחקור, ללכת לאיבוד, למצוא, לפצח, לדייק, לשתף פעולה עם אחרים וליצור ליצור ליצור. תיאטרון עבורי הוא לא רק מיומנות ויצירה אמנותית. הוא כלי שבעזרתו אפשר לעבד תהליכים אישיים, קבוצתיים וקהילתיים. התיאטרון פוגש את האדם במקומות הנמוכים ביותר והרמים ביותר. הוא משקף מציאות והוא גם כלי היוצר שינוי במציאות. הוא מהדהד אל הסביבה שבתוכה הוא פועל, מפגיש בין אנשים ממקומות שונים, מעולם ערכים שונה.

אמנות התיאטרון מחוברת לחיים שלנו באופן עמוק. המשחק הדרמטי הוא טבעי, הוא חלק מהגדילה וההתפתחות של האדם בשנותיו המוקדמות, וברמה כזאת או אחרת, גם בהמשך חייו. אנחנו מגלמים את עצמנו במשחק החיים, ומאלתרים בכל רגע ורגע בהתאם לנסיבות.

 

 

   

יגאל אוחנה: במאי סרטים, תסריטאי, שחקן תיאטרון וקולנוע, איש מוסיקה, מרצה ומלמד, בעלים משותף של פאוזה בית הפקות.

מגיל 14 אני קשור באופן מקצועי לעולם הבמה וההפקות. זה התחיל כנער שמשחק ושר בלהקת נוער והמשיך בלהקה צבאית. שם גיליתי גם את אהבתי לצד הטכנולוגי של עולם המוסיקה ופתחתי את אולפן ההקלטות הראשון שלי בבית של הורי. אחרי הצבא ביימתי, שיחקתי, כתבתי והקלטתי במקביל, כאשר כל תקופה הביאה איתה משיכה לאחד התחומים הללו.

תמיד הרגשתי שאני אוהב את כל מה שאני עושה וקשה לי להתחייב רק “לאישה אחת”. בכל אחד מהתחומים השקעתי אינספור שעות של מחשבה, למידה, התמקצעות וירידה לפרטים, אבל התביישתי בזה והצנעתי את זה, שלא יחשבו חס וחלילה שאני “כלבוייניק”. בשלב מסוים התחלתי להמשך גם אל עולם הוידאו, שחיבר בצורה פלאית את כל האהבות שלי, הדרמה, הכתיבה, הבימוי והמוסיקה. התחלתי להתעמק בו יותר ויותר, תוך כדי שצמצמתי את עיסוקי בתחומים האחרים. אבל המשיכה אליהם לא נעלמה וגם היום עולה בי מפעם לפעם תשוקה לשחק, לשיר, לכתוב מחזה חדש, להקליט כטכנאי אלבום EP מעניין, או אפילו לעסוק בפיתוח ויזמות של רעיונות חדשים. 

עכשיו בגיל 48 אני מרשה לעצמי סוף סוף לומר “זה בסדר לעשות הרבה – וטוב”.

 

 

 

פורת אביגל: מפיק, מנהל, איש קריאייטיב. מנהל הפרוייקטים של פאוזה בית הפקות.

בכל דבר שאני עושה אני מחפש להבין את התמונה הגדולה ומתוכה אני צולל אל תוך הפרטים. כך אני מאחד בין החלום, הצרכים, התקציב והשאיפה להפוך רעיון למציאות.

אני אוהב בני אדם, והכי נהנה לעבוד עם לקוחות ואנשי צוות שמחפשים להגשים את שאיפותיהם ולהיות חלק מתהליך של יצירתיות גבוהה.
סביבת עבודה מהנה ומפרה ומקצוענות ללא פשרות הן הדרך הנכונה לתוצאה שהיא לא פחות ממושלמת, ושכיף גדול לעשות אותה.

רק ככה קמים כל בוקר עם שמחה בלב.
ומה בנאדם צריך יותר מזה?

 

 

 

דולב דיק: מוסיקאי, מלחין, מעבד, מנהל מחלקת אודיו של פאוזה בית הפקות.

מאז שאני זוכר את עצמי, דבר אחד תמיד היה במרכז העניינים – מוסיקה!
דברים שונים באו והלכו והמוסיקה תמיד נשארה. מגיטרה בשלל סגנונות כמו: מוסיקה קלאסית, פלמנקו, ג’אז ורוק, לשאר כלי הרית’ם סקשן. ניגנתי בכלים השונים בהרכבים, תזמורות ולהקות שונות, כתבתי עיבודים לתזמורות, הצגות וסרטים, לימדתי במגמת מוסיקה והדרכתי נגנים צעירים.
מבחינתי אין דבר קסום יותר משיר שנולד!

 

 

 

אייל פרייברג: מוסיקאי

אני רואה במוסיקה דרך חיים, חוויה ותקשורת בינאישית. אני יוצר ומפיק צלילים, מנגינות ולחנים בסגנונות שונים ומגוונים.

מנחה הרכבים מוזיקליים בגילאים שונים, ואוהב את מה שאני עושה.

 

 

 

אלון אוחנה:מפיק מוזיקלי, מלחין, מעבד, פרוגרמר, קלידן, בעל אולפן הקלטות ומרצה לעיצוב פסקול במכללת עמק הירדן.

התחלתי את דרכי ב”אולפן נטו”, אולפן סלילים אנלוגי שהוקם בתחילת שנות התשעים בפתח תקווה. כן, כזה עם מכונת הקלטה בגודל מכונת כביסה שנזקקת לניקוי ראש עם מקל אזניים מדי כמה ימים. שם הפקתי כמה וכמה אלבומים לאמנים מתחילים ושם גם נוצר פרוייקט הרוק המתקדם “פרצוף מספר חמש” עם טל לב – יצירת הביכורים שלי כמפיק, עם מיליון משתתפים מוכשרים שכללו מקהלת ילדים, קריין, פעמונים, אקורדיון, רביעיה קאמרית מהפילהרמונית, המון נגנים ואחד סינגולדה.

 

צוות פאוזה בית הפקות תמיד לרשותכם…

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: