054-2212271 / 054-4703840

פיתוח תוכן ויעוץ אמנותי

יועץ אמנותי טוב הוא המצפן, הסדרן ושומר הסף של הפרוייקט האמנותי שלך. הוא ליד הלקוח מהצעד הראשון בפרוייקט ועד סופו

 

כל פרוייקט איכותי מתחיל מקונספט קריאייטיבי מבריק!

אנו מבצעים עבורכם תחקיר ומיפוי הצרכים שלכם, פיצוח הקונספט הנכון לפרוייקט, כתיבת התוכן, עמידה מול הספקים והמבצעים בפועל וכיו”ב…

אנו נלווה את התהליך מתחילתו ועד סופו, נסייע בבניית “תהליך עבודה” נכון ונהיה שותפים לביצוע השלבים השונים. במסגרת תפקידנו כיועצים אמנותיים נציע מינונים ושילובים נכונים שיתמכו בנושא המרכזי של היצירה ויאפשרו למדיות השונות להעצים אחת את השניה, ללא יצירת עומס מיותר. 

  • בניית Work flow (תהליך עבודה) נכון להפקה
  • בחירת ספקים נבונה ופיקוח עליהם
  • אינטגרציה בין קריאייטיב וטכנולוגיה
  • תכנון תקציב הפרוייקט
  • פיקוח על הביצוע

 

 

 

פרוייקטים אמנותיים גדולים ומורכבים כגון הקמת מרכזי מבקרים, או חוויות מבקר מכל סוג אחר, משלבים בתוכם בדרך כלל מגוון של מדיות וז’אנרים אמנותיים המתלכדים לכדי יצירה אחת.

ניהול אמנותי ותכנון הפקות מסוג זה מצריכים מצד אחד ידע ומומחיות בפיתוח תוכן ובחירת קונספט מדויקים ויצירתיים. ומצד שני, יכולת התבוננות על היצירה מ”מבט על” כדי לשמור על התמונה הכללית וחווית המבקר מרגע הכניסה לחוויה ועד סיומה. הסוד הוא לבחור את המרכיבים הנכונים הנותנים תמונה שלמה של תוכן, יצירה, ויזואליה, טכנולוגיה, סאונד, ניחוח, מרחב וכו’ בכדי שכל המרכיבים ישלימו זה את זה ויעצימו זה את זה.

כל אלה אפשריים דרך היכרות מעמיקה ומעשית עם מגוון גדול של התמחויות אמנותיות וטכנולוגיות. הכל, בכדי להפוך את החלום מהלכה למעשה.

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: