054-2212271 / 054-4703840

סדנת אימפרוביזציה

האימפרוביזציה היא בעצם פעולה הכוללת יצירת דבר חדש ללא תכנון מוקדם. האימפרוביזציה (אלתור בעברית) היא דבר הקורה באופן ספונטני בלי מחשבה תחילה ובכך הוא נבדל מן היצירתיות. האימפרוביזציה בבסיסה בנויה על חשיבה מהירה, היכולת להמציא דבר מסוים במהירות תוך שאנו מגיבים לדבר לא צפוי אשר התרחש זה עתה. סדנת אימפרוביזציה אמנם לא תסייע לכם להתמודד עם כלי עבודה שנשבר לפתע או עם מחסור בגלגל רזרבי כאשר יש לכם פאנצ’ר – אך בהחלט תוכלו ללמוד בסדנה זו לבחור באופני תגובה שאינם אוטומטיים, ולשכלל את היכולת לפעול בכל רגע נתון באופן שונה. הבסיס לאלתור הוא ההסכמה להיות נוכח ברגע עצמו, כאן ועכשיו. זה כיף על הבמה, וחשוב כפליים בחיים.

 

מה תיתן לכם סדנת אימפרוביזציה? 

חיזוק היכולות המשחקיות, התמקצעות והרחבת המנעד המשחקי – לשחקנים מקצועיים. שיפור הבטחון העצמי, שכלול יכולות הביטוי ועמידה במצבי לחץ – לחובבים. כמו במקרים מחיי היומיום הדורשים מאיתנו לאלתר כך גם במהלך הופעה נדרשים השחקנים לכישורי אלתור במקרה והם או אחד מעמיתיהם שכחו את הטקסט. כיום באמנות ניתן למצוא מגוון ביטויים לאימפרוביזציה :

ישנם סרטים המבוססים ברובם על אימפרוביזציה של השחקנים (לעיתים המשתתפים אינם שחקנים כלל ורק מציגים בצורה אותנטית את אורח החיים שלהם), מערכוני אימפרוביזציה במהלכם הקהל משתתף בערב על טהרת האלתור, מחזה אימפרוב בו המחזה מאולתר לחלוטין ומבוסס על מידע המתקבל מהקהל ועוד.

על מנת להשתתף במופעים מסוג זה על השחקנים להיות בעלי יכולות אלתור גבוהות במיוחד. יכולות אלה ניתן לפתח ולחזק בעזרת סדנת אימפרוביזציה המוצעת לכם בפאוזה בית הפקות. הסדנה כוללת :

  • פיתוח היצירתיות והביטוי העצמי
  • העצמה אישית והפריה מחשבתית
  • חשיפה לתנאי לחץ בסביבה נוחה ופתוחה
  • שיפור יכול הריכוז וההקשבה
  • שיפור העבודה הקבוצתית
  • שחרור עכבות ומחסומים
  • היכולת לבנות סיפור או דמות כחלק מקבוצה
  • ביטוי העולם הפנימי ועולם הדימויים שלך
  • הקשבה ושאיבת רעיונות מהסביבה

 

פורצים את הגבולות – סדנת אימפרוביזציה

פאוזה בית הפקות מזמינים אתכם לפרוץ את הגבולות, לראות מעבר לסטנדרט ולהגיע הכי רחוק שניתן בעולם היצירה והאמנות, כמו גם בכל מקצוע ומסלול חיים שבו אתם נמצאים. אנחנו מאלתרים בלי סוף ביומיום, ולא תמיד שבעי רצון מהתוצאה. בואו ללמוד כיצד להגמיש ולשכלל את דרכי התגובה וההתנהלות שלכם. אנו מעודדים את כל לקוחותינו לקחת צעד קדימה, למתוח את גבולות היכולת שלהם, להילחם בפחדים הכי גדולים ולהגשים את החלום שלהם :

חלום בו יוכלו להפוך את האמנות לדרך חיים, לפרנסה ולמקום של מימוש עצמי והצלחה.

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: