054-2212271 / 054-4703840

סדנת תיאטרון

סדנאות התיאטרון והאימפרוביזציה שלנו מזמינות את המשתתפים להתנסות חווייתית, אישית וקבוצתית, מגבשת מצחיקה ויצירתית.
הזדמנות לגלות ולחשוף פנים אחרות שלנו, להעז, להתבלבל, לשלוף מהדמיון ולהתנסות במשחקי תפקידים וסיטואציות מגוונות.

תיאטרון פאוזה מתבסס ומדגיש תהליכי יצירה איכותיים ומעמיקים המתבססים על חומרים בולטים הלקוחים מן התיאטרון הקלאסי, מיצירות ספרותיות ומחזות מקור ישראלים. ההצגות שלנו הועלו על מגוון במות מובילות ברחבי ישראל לאורך השנים ואנו מתמקדים בהכשרת צוותי שחקנים לתקופות ארוכות טווח. במסגרת התיאטרון שלנו, מתקיימות בסטודיו מגוון סדנאות. כמו כן, במאית התיאטרון רונית אוחנה, מנחה סדנאות תיאטרון ממגוון סוגים וסגנונות לגופים עסקיים, ימי גיבוש וכיף, אירועים חברתיים וקבוצות.

 

סדנת תיאטרון למבוגרים 

התיאטרון מושך אליו אנשים רבים אשר מעוניינים לפתח את הכישורים היצירתיים שלהם. כישורי משחק הם דבר אשר ניתן להביא לידי ביטוי בתיאטרון בצורה בולטת ואין פלא כי שחקני קולנוע וטלוויזיה רבים בוחרים תמיד לחזור אל במת התיאטרון – הבמה בה הם יכולים לתת דרור לכישורי המשחק שלהם ולצלול למעמקיהם של סיפורים מרגשים, מצחיקים ועוצרי נשימה.

סדנת תיאטרון למבוגרים תסייע למשתתפים בה לעבוד על מגוון אלמנטים כמו :

  • עבודה על אימפרוביזציה
  • מונולוגים ודיאלוגים
  • כניסה לדמות
  • שיפור שפת הגוף והתנועה
  • יצירת טקסטים
  • עבודה בקבוצה
  • בניית מערכות יחסים בימתיות עמוקות ומעניינות
  • יצירת דמויות 
  • ועוד

סדנאות אלה כוללות גם היכרות עם עולם התיאטרון, יסודות המשחק והז’אנרים השונים הקיימים בו כמו הסגנון האפי, האבסורד והריאליסטי.

 

סדנת תיאטרון של פאוזה

תיאטרון פאוזה מציע לכם ליהנות מהצגות איכותיות, מפגשי קריאה וכן ערבי אימפרוביזציה בהם תוכלו לבטא את היצירתיות והשנינות שלכם. סדנאות התיאטרון שאנו מציעים הן מעמיקות מרוכזות ומקיפות במיוחד, כאשר במקביל אליהן תמצאו אצלנו מגוון סדנאות חד פעמיות. הסדנאות מעודדות לימוד ורכישת הכלים החשובים בעולם התיאטרון והמשחק ולהפנים את שפת התיאטרון, זאת לצד פיתוח הקשר בין עולמו הפנימי של התלמיד לבין יכולתו להוציא את עולמו הפנימי החוצה על הבמה. בעזרת הדינמיקה הקבוצתית יכול כל משתתף לקבל עוד כלים נהדרים בעזרתם יוכל לבטא את עצמו.

פאוזה בית הפקות הינו מתחם הכולל מספר מחלקות אמנותיות המייצרות תוכן איכותי הן בתחום הווידאו, הן בתחום האודיו, הן בתיאטרון והן בכל הנוגע ליצירת קונספט ופיתוח קריאטיבי. אולפני ההקלטות שלנו מאובזרים בסטנדרט בין לאומי הכולל אקוסטיקה מארצות הברית, מחלקת וידאו המאפשרת הפקת פרסומות, סרטי תדמית וסרטים דוקומנטריים, תיאטרון יוצר עצמאי אשר כולל גם סדנת תיאטרון ועוד.

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: