054-2212271 / 054-4703840

יוצרים. סרטים

כל שוט | כל פריים | כל סצנה

פאוזה בית הפקות הינה חברה להפקת סרטים

 

אנחנו אוהבים קולנוע, אוהבים את תהליך העשיה של סרט משלב הרעיון ועד העריכה, ואוהבים גם את הטכנולוגיה שמאחורי העשיה הקולנועית. האהבה הזאת דוחפת אותנו להשאר תמיד מחוברים להשפעות אמנותיות מהעבר וגם לעשיה הקולנועית העכשווית ולטכנולוגיות הצילום העדכניות והחדשניות ביותר.

 

פאוזה בית הפקות הינה אחת מחברות הפקת הסרטים הגדולות והפורות בישראל, ומגוון העשיה שלנו נע מהפקת סרטי תדמית וסרטי הדרכה לגופים עסקיים ומוסדיים, פרסומות לטלויזיה ולרשת, סרטים ויראלים, וידאו קליפים ועד הפקות אמנותיות של סרטים עלילתיים ודוקומנטריים.


כל הפקה שלנו עוברת תהליך מובנה של פיקוח אמנותי וטכני, משלב הרעיון שמאחורי התסריט ועד לשוט האחרון בחדר העריכה.

 

 

מעל 500 סרטים הופקו בפאוזה בית הפקות במהלך 6 השנים האחרונות!

 

I think cinema, movies, and magic have always been closely associated. The very earliest people who made film were magicians (Francis Ford Coppola)
צפייה בסרט התדמית

לפאוזה בית הפקות

א.ג.נ שלום רב,
מקצועיות, אמינות ומסירות - כך הייתי מגדיר את פאוזה. מתחילת הדרך הם ידעו להתאים את התקציב למוצר ולהפיק את המירב מהמשאבים שהיו לרשותנו. כמובן שהוידיאו-גרפיה הייתה מצוינת: כל שוט היה יצירה אומנותית, כל זווית חושבה, וכל סיפור הועבר לצופה. עם פאוזה יום צילום זה יום צילום, זמנים זה קודש וכבוד הדדי הוא הבסיס ליחס המקצועי. ברצוני להודות ליגאל, לאורי המפיק, לעירא הצלם/עורך ולצוות האדמיניסרטיבי על הפקה מושקעת ומוצלחת שמכבדת את העיר אריאל ואת תושביה.

בברכה, 
אבי צימרמן 
מנכ"ל קרן אריאל לפיתוח

קרן אריאל לפיתוח – סרט תדמית לעיר אריאל

לכבוד יגאל אוחנה וצוות פאוזה
שלום רב,
הנדון: הפקת סרט תדמית עבור תאגיד "מי התנור"

ברצוני להביע את הערכתי הרבה ואת תודתי על תהליך הפקת סרט התדמית עבור חברתנו. לאורך כל התהליך נוכחנו לדעת שאנו עובדים מול צוות מקצועי ומיומן, שירותי וקשוב לצרכי הלקוח תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.
כל אלו הובילו להפקת סרט תדמית מוצלח ביותר אשר תרם למאמצי ההסברה של התאגיד.
יישר כוח לכל העוסקים במלאכה.
בברכה,
רו"ח אברהם בראל,
מנכ"ל מי התנור תאגיד מים וביוב בע"מ

תאגיד מי התנור – סרט תדמית

לכבוד: צוות פאוזה
שלום רב,
חברת א.ר.י הכינה בעזרתכם סרט המדגים כיצד ניתן לחסוך באנרגיה בעזרת שסתומי אויר מתוצרתנו.
אנשי א.ר.י מרוצים מאד מהתוצר הסופי של הסרט שעונה על הגדרת המטרה בראשית העבודה , וגם על ציפיות כל השותפים למלאכה. יש בידינו כלי חדש המקדם את העבודה שלנו ושל הנציגים שלנו בעולם וכבר התחלנו לקבל תגובות מהקהל בחו"ל.
העבודה המשותפת היתה מאורגנת, מסודרת, מהירה ובאווירה טובה. נסיונכם הרב והגישה המקצועית של אנשי פאוזה הנחו אותנו כיצד להיערך ליום הצילומים ותרמו ליעילות העבודה, כמו גם לאיכות התוצאה.

נשמח לחזור ולהיעזר בשרותי חברת פאוזה.
בתודה ובברכה, הלה שגיא, א.ר.י.

חברת ARI – סרט מוצר

  • יוצרים. סרטים

  • קצת עלינו

  • שואוריל

  • מה אנחנו עושים

  • המלצות

  • הסרטים שלנו

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: