054-2212271 / 054-4703840

וידאו קליפ

להקשיב למוסיקה ולתת למצלמה לתרגם אותה לתמונה

הפקת וידאו קליפ לזמרים ולהקות

כשיוצא שיר חדש לעולם הוא כמו תינוק עבור היוצר או היוצרים שלו. כשאמן פונה אלינו ומבקש שנפיק עבורו וידאו קליפ לשיר (התינוק) החדש שלו אנחנו מבינים שמדובר באחריות גדולה. 

תהליך העבודה על וידאו קליפ הוא תהליך של “תן וקח” בין היוצר/המוסיקאי לבין הבמאי. הרבה רעיונות נזרקים לאוויר, עולים על שולחן הדיונים ומתחילים לאט לאט להתחבר לכדי רצף רגעים שמספרים סיפור. לפעמים הסיפור לינארי ופשוט ולפעמים הוא שילוב של דימויים ויזואליים שמעבירים יחדיו תחושה בולטת. לפעמים מספרים את סיפור השיר ולפעמים הרשמים הויזואלים מתחברים למוסיקה ויוצרים סיפור חדש לגמרי.

לכן כל קליפ וקליפ שהפקנו הוא תהליך של יצירה וחוויה בלתי נשכחת.

 

 

 

פאוזה בית הפקות | עריכת וידאו קליפים ע”י מקצוענים

יצירת וידאו קליפ אינה קשורה רק לצד הקולנועי שלנו כחברת הפקת וידאו קליפים, סרטים והפקות וידאו אחרות. כפי שתוכלו לראות באתר שלנו אנו קשורים למוסיקה בכל נימי נפשנו. אולפן ההקלטות שלנו מציע שירותים למוסיקאים והרכבים וכן הפקות מוסיקליות ליוצרים חדשים.

הקשר למוסיקה הוא חלק משמעותי עבור כל אנשי הצוות שלנו, הנושמים מוסיקה מהקפה של הבוקר ועד שיחות עומק עם המוסיקאים והמעבדים העובדים אצלנו. מי שעורך קליפ חייב להיות מאוהב במוסיקה – אחרת זה לא עובד.

אנו ניגשים להפקת וידאו קליפ אנו באים עם כל האהבה למוסיקה ועם כל ההערכה והכבוד למוסיקאים והרכבים ולעבודתם. רבים מהמוסיקאים המקליטים אצלנו אלבומים ושירים בוחרים להפיק גם את הוידאו קליפ שלהם דרכנו כהמשך טבעי לתקשורת המקצועית והאמנותית בינינו.

 

 

עריכת קליפ | מחיר

העמדת תקציב להפקת ועריכת קליפ היא משימה כמעט בלתי אפשרית. בד”כ מוסיקאים נמצאים בשלב של פוסט-הקלטות כאשר הם מגיעים לשלב הפקת הקליפ לשיר. תקציב ניכר כבר יצא עבור הפקת השיר והבאתו למקום המושלם שלו. ופתאום, צצה לה עוד הוצאה ניכרת של הפקת קליפ.
מצד אחד, אנחנו כמוסיקאים, רוצים את הקלים הכי טוב לשיר שלנו, אך מצד שני קיימות מגבלות תקציב, ומקצוע המוסיקאי, כידוע, הוא לא הרווחי ביותר בעולם.

אנחנו תמיד ממליצים למוסיקאי או להרכב שמגיעים אלינו, להגדיר את מתחם התקציב הנכון להם לקליפ, ומשם אנחנו מתחילים לעבוד. לעיתים ניתן למצוא פתרונות יצירתיים, כמו הכנת קליפ וידאו מתמונות סטילס איכותיות, או פתרונות יצירתיים אחרים, במקום לצלם בוידאו את הקליפ.

בקיצור, דברו איתנו כשאתם מוכנים, ונמצא יחד דרך מצויינת להפיק את הקליפ שלכם.

 

נועה דויטש - לא גבר לא אישה

הדס מזרחי - Mad World

LateNight Airport - Dreams come true

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: