054-2212271 / 054-4703840

סרטונים לרשת

תצחיק אותי, תרגש אותי, תגניב אותי, תפחיד אותי...

רק אל תשאיר אותי אדיש

מה עדיף? סרטון רשת שובב, או סרט תדמית קלאסי?

עולם הפרסום והמדיה הדיגיטלית עושה במהלך השנים האחרונות Shift לכיוון הפעילות ברשת. יותר ויותר מפרסמים מעדיפים היום קמפיינים אינטרנטיים בפייסבוק, אינסטגרם או ביוטיוב, על פני פרסום מסורתי בטלויזיה. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא שהפרסום ברשת נתפש בעיני הציבור כאמין יותר ונגיש יותר. הוא גם מאפשר למפרסמים להציג זוויות נוספות של העסק או החברה ש”יוצאות מעט מן הקופסה”. 

אם פעם גוף עסקי או מוסדי היה מפיק אחת לזמן מה סרט פרסומי כלשהוא המקיף את כל הערכים של המפרסם ומתמקד בו לתקופה ארוכה, היום האפשרויות רבות ומגוונות יותר. לעיתים יהיה נכון יותר להפיק באותו תקציב סדרת סרטונים קצרצרים שכל אחד מהם מציג ערך אחד או מוצר אחד בלבד ולפרסם אותם בקמפיין מתמשך אחד אחר השני לאורך השנה. הנוכחות הקבועה והמתמשכת ברשת היא שיקול שצריך להתחשב בו.

 

סרטון ויראלי בהישג יד

כמה צפיות יש לנו? רפרש.. רפרש...

הכי קרוב ללקוח הקצה

 

קידום ברשת

קיימים יתרונות רבים בהפקת קמפיין אינטרנטי. עלות הרצת קמפיין רשתי נמוכה משמעותית מקמפיין טלויזיה. יכולת הפילוח של קמפיין המתנהל ברשת היא פנומנלית. ניתן להגיע בצורה מדוייקת לקהל היעד שהגדרנו בתחילת הקמפיין ולהשקיע אנרגיה ממוקדת ומכוונת בקהל המפולח.

לצד חבילת ההפקה של הסרט, אנו מציעים ללקוחותינו גם אופציה של עבודה עם חברות קידום ופרסום המתמחות בקמפיינים רשתיים. עבודה משותפת מתחילת התהליך של הצוות האמנותי יחד עם מומחי המכירות בפייסבוק ובגוגל מניבה קונספט קריאייטיבי שיהיה גם מגניב וגם אפקטיבי. 

 

סקס - סרטון קומי עם נגה דאנג'לי בנושא שוויון מגדרי

סרטון שיווק אינטרנטי למרפאט

סרטון תודה לעוקבים שלנו

Get Ready to Taste israel

עמיר פרץ - ברכה לפסח

קדימון ועידת הנגב

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: