054-2212271 / 054-4703840

סרטוני אנימציה

מעבירים את המסר שלך בצורה קלילה, נעימה וזורמת

הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

עולם הפרסום והשיווק, הדורש המחשה של תכנים ומסרים שונים, היה קיים במידה זו או אחרת, מאז ומעולם. כל בעל עסק רוצה שהמידע שלו יפגוש את קהל הצופים, באופן פשוט, ישיר ומהנה. לכן מתפתחות כל העת שיטות חדשות, והחיפוש אחר עיני הקהל- משתכלל.

אין ספק שאחת מהדרכים המקובלות והטובות ביותר כיום, להשיג את המטרות הללו, היא הפקת סרטון אנימציה לעסק. סרטים מבוססי אנימציה, מאפשרים להעביר מסרים מורכבים, בצורה קלילה וזורמת. הדמויות המונפשות, מקלות על הצופה להתחבר למסרים של הסרט, בצורה ישירה.

 

סרטון אנימציה לקרן למורשת הכותל

סרטון אנימציה לחברה להגנת הטבע

סרטון אנימציה ליום המא"ה

 

הפקת סרט אנימציה | אפשרויות בלתי מוגבלות

סרטוני אנימציה לעסק, מתאימים בעיקר לתחומים בעלי תכנים מורכבים, או “יבשים”, כגון הייטק, גיוס משקיעים, העברת הדרכות בעולם הרפואה, המחשת פרויקטים עתידיים, שיווק וכדומה. הפקת סרטי אנימציה לעסקים נכונה ויעילה, גם כאשר החברה או העסק, בוחרים להמנע מצילומים באתר שלהם, כי אינם מרגישים שהמקום שלהם מתאים, למיתוג הראוי לחברה.

אנימציה לעסקים כוללת:

  • סרטי אנימציה עם הנפשת דמויות
  • סרטי אינפוגרפיקה המשלבים טקסט ואובייקטים מונפשים
  • סרטים המשלבים דמויות אנימטיביות בסרט מצולם
  • הנפשת אובייקטים בסרט מצולם וכיו”ב

סרטון אנימציה לעסקים, זהו כלי מעניין ורב אפשרויות. לכן כדאי לשקול את השימוש בו, כשאתם מתיישבים להחליט, איך להפיק את סרט התדמית שלכם. במסגרת תהליך התחקיר ובניית הקונספט הקריאייטיבי, שנעשה בשיתוף סטודיו האנימציה שלנו, נציף את השאלות הללו, לצד שאלות רבות אחרות. לאחר סקירה מקיפה, נציע לכם קונספט שיהיה כיפי, זורם, קליל ומהנה, אבל גם ממוקד ומדויק, ליצירת סרטון אנימציה לעסק שלכם.

 

הפקת סרטון אנימציה לעסק | הדרך הקלה להשפיע ברשת

סרטוני אנימציה קלילים ונעימים לצפיה, ולכן מהווים כלי רב עוצמה להגיע לתפוצה רחבה ברשתות החברתיות, בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין ובכלל…

קידום הסרטון לאחר הפקתו, הוא חלק אינטגרלי מעבודת השיווק והמכירות. סרטון אנימציה עכשווי, עשוי היטב ומדויק לקהל שפילחתם, מסייע היטב לעבודת הקידום וההגעה לקהלים רחבים, במהירות ובדרגת השפעה מיטבית.

 

סרט הסברה - הקרן למורשת הכותל

סרטון לאתר יום המא"ה

סרטון מוצר - Arisense

החברה להגנת הטבע- כנס חזון

שיבת התמר - סרט למרכז מבקרים

עמותת אפרת - סרטון הסברה לרשת

 

הפקת סרטוני אנימציה לעסקים | למי זה מתאים?

בשלבי התחקיר ופיצוח הקונספט, אנו שואלים את עצמנו, איזה סוג סרט ואיזה ז’אנר, ישרתו את הלקוח בצורה המיטבית? לא מדובר במתמטיקה, אבל יש כמה כללי אצבע, שמסייעים לנו לקחת יחד עם הלקוח, החלטה מושכלת. 

 

הפקת סרט מצולם VS הפקת סרטון אנימציה לעסק

בגדול, עסק שהעיסוק המרכזי שלו “מצטלם טוב”, או שעוסק ביחסים בין אנשים, אינו מתאים לפורמט של אנימציה, מאחר והכוח שלו יתבטא טוב יותר בצילום, תוך העברת התוכן בצורה חיה.

לעומת זאת עסק, או מוצר המבוסס על שירות גנרי, עסק מבוסס תוכנה, או מוצר בעל איכויות אינפורמטיביות, יתאים יותר לביצוע בז’אנר האנימציה. שכן הפקת סרט אנימציה לעסק תוסיף חיות, קלילות ואנרגטיות לתדמית של העסק.

לדוגמה: זאת הסיבה, שכאשר מנסים להעביר מסר מעט מורכב ואינפורמטיבי לציבור, תוכלו לראות בטלויזיה סרטון הסברה באנימציה, המנסה להעביר את המסר לציבור, בצורה הקלילה והנגישה ביותר.

בקיצור, הפקת סרטוני אנימציה לעסקים, היא בהחלט אופציה ששווה לשקול ולבחון.

 

פאוזה: הפקת סרטוני אנימציה | מחיר

סרטוני אנימציה נחשבים כיקרים ביותר – האמנם?

בכדי לבדוק כמה עולה סרטון אנימציה, צריך להבין ראשית איך עושים סרט אנימציה. זה נכון שתהליך ההפקה של סרטוני אנימציה, כולל עבודה של “Frame by Frame” (כלומר עבודה על כל פריים בסרט בנפרד), אך שיטות העבודה החדשות, הופכות את התהליך אט אט לקצר יותר ופחות מורכב.

בסופו של דבר, המחיר של הפקת סרטון אנימציה לעסק, יכול להיות אפילו זול יותר, במקרים מסוימים, מהפקה מצולמת.

התייעצו איתנו בבית ההפקות פאוזה, לפני שאתם מחליטים, בטלפון 054-2212271.

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: