054-2212271 / 054-4703840

סרטוני אנימציה

מעבירים את המסר שלך בצורה קלילה, נעימה וזורמת

הפקת סרטי אנימציה

מאז ומעולם קיים בעולם הפרסום והשיווק הצורך להמחיש תכנים ומסרים שונים. אנו רוצים שהמידע שלנו יפגוש את קהל הצופים באופן פשוט, ישיר ומהנה. השיטות משתנות כל הזמן אך החיפוש נמשך.

אין ספק שאחת מהדרכים המקובלות והטובות ביותר כיום להשיג את המטרות הללו, היא הפקת סרטוני אנימציה. אנימציה מאפשרת להעביר מסרים מורכבים בצורה קלילה וזורמת. הדמויות המונפשות מקלות על הצופה  להתחבר למסרים של הסרט בצורה ישירה.

 

סרטון אנימציה לקרן למורשת הכותל

סרטון אנימציה לחברה להגנת הטבע

סרטון אנימציה ליום המא"ה

 

הפקת סרטי אנימציה | אפשרויות בלתי מוגבלות

סרטוני אנימציה מתאימים בעיקר לתחומים בעלי תכנים מורכבים, או “יבשים”, כגון הייטק, גיוס משקיעים, העברת הדרכות בעולם הרפואה, המחשת פרויקטים עתידיים, שיווק וכדומה. הפקת סרטון אנימציה לעסקים נכונה ויעילה גם כאשר החברה או העסק בוחרים להמנע מצילומים באתר שלהם, כי אינם מרגישים שהמקום שלהם מתאים למיתוג הראוי לחברה.

האפשרויות נעות בין:

  • סרטי אנימציה עם הנפשת דמויות
  • סרטי אינפוגרפיקה המשלבים טקסט ואובייקטים מונפשים
  • סרטים המשלבים דמויות אנימטיביות בסרט מצולם
  • הנפשת אובייקטים בסרט מצולם וכיו”ב

זהו כלי מעניין ורב אפשרויות ולכן כדאי לשקול את השימוש בו כשאתם מתיישבים להחליט איך להפיק את סרט התדמית שלכם. במסגרת תהליך התחקיר ובניית הקונספט הקריאייטיבי שנעשה בשיתוף סטודיו האנימציה שלנו, נציף את השאלות הללו לצד שאלות רבות אחרות ולאחר סקירה מקיפה נציע לכם קונספט שיהיה כיפי, זורם, קליל ומהנה, אבל גם ממוקד ומדוייק.

 

הפקת סרטוני אנימציה | הדרך הקלה להשפיע ברשת

סרטוני אנימציה קלילים ונעימים לצפיה ולכן מהווים כלי רב עוצמה להגיע לתפוצה רחבה ברשתות החברתיות, בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין ובכלל… קידום הסרטון לאחר הפקתו הוא חלק אינטגרלי מעבודת השיווק והמכירות. סרטון אנימציה עכשווי, עשוי היטב ומדוייק לקהל שפילחתם, מסייע היטב לעבודת הקידום וההגעה לקהלים רחבים במהירות ובדרגת השפעה מיטבית.

 

סרט הסברה - הקרן למורשת הכותל

סרטון לאתר יום המא"ה

סרטון מוצר - Arisense

החברה להגנת הטבע- כנס חזון

שיבת התמר - סרט למרכז מבקרים

עמותת אפרת - סרטון הסברה לרשת

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: