054-2212271 / 054-4703840

סרטוני אנימציה

מעבירים את המסר שלך בצורה קלילה, נעימה וזורמת

הפקת סרטי אנימציה

מאז ומעולם קיים בעולם הפרסום והשיווק הצורך להמחיש תכנים ומסרים שונים. אנו רוצים שהמידע שלנו יפגוש את קהל הצופים באופן פשוט, ישיר ומהנה. השיטות משתנות כל הזמן אך החיפוש נמשך.

אין ספק שאחת מהדרכים המקובלות והטובות ביותר כיום להשיג את המטרות הללו, היא הפקת סרטוני אנימציה. אנימציה מאפשרת להעביר מסרים מורכבים בצורה קלילה וזורמת. הדמויות המונפשות מקלות על הצופה  להתחבר למסרים של הסרט בצורה ישירה.

 

Animated Video - Yom 100 Website

Animated Video - Western Wall Heritage Foundation

Animated Video - Nature Protection Society

 

הפקת סרטי אנימציה | אפשרויות בלתי מוגבלות

סרטי אנימציה מתאימים לתחומים בעלי תכנים מורכבים או “יבשים” כגון הייטק, גיוס משקיעים, העברת הדרכות בעולם הרפואה, המחשת פרויקטים עתידיים, שיווק וכדומה. הפקת סרטי אנימציה לעסקים נכונה ויעילה גם כאשר החברה או העסק רוצים להמנע מצילומים באתר שלהם, כי אינם מרגישים שהמקום שלהם מתאים למיתוג הראוי לחברה.

האפשרויות נעות בין:

  • סרטי אנימציה עם הנפשת דמויות
  • סרטי אינפוגרפיקה המשלבים טקסט ואובייקטים מונפשים
  • סרטים המשלבים דמויות אנימטיביות בסרט מצולם
  • הנפשת אובייקטים בסרט מצולם וכיו”ב

זהו כלי מעניין ורב אפשרויות ולכן כדאי לשקול את השימוש בו בבואכם להפיק סרט תדמית. במסגרת תהליך בניית הרעיון שנעשה בשיתוף סטודיו האנימציה שלנו, עולות השאלות הללו ורבות אחרות ולאחר סקירה מקיפה נציע לכם קונספט שיהיה כיפי והנה מחד, אבל גם ממוקד ומדוייק מאידך.

 

הפקת סרטוני אנימציה | הדרך הקלה להגיע לYoutube

סרטוני אנימציה קלילים ונעימים לצפיה ולכן מהווים כלי רב עוצמה להגיע לתפוצה רחבה ברשתות החברתיות, בפייסבוק וביוטיוב. קידום הסרטון לאחר הפקתו הוא חלק אינטגרלי מעבודת השיווק והמכירות. סרטון אנימציה עשוי היטב מסייע היטב לעבודת הקידום וההגעה לקהלים רחבים במהירות.

 

סרט הסברה - הקרן למורשת הכותל

סרטון לאתר יום המא"ה

Arisense

החברה להגנת הטבע- כנס חזון

שיבת התמר - סרט למרכז מבקרים

הזמנה לחברות הפקה

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: