054-2212271 / 054-4703840

פרסומות לשידור ולדיגיטל

30 שניות שהן מיצוי של קריאייטיב משובח, תוכן מדוייק ואיכות חסרת פשרות.

 

הפקת פרסומות לטלויזיה

אם פעם פרסומות לטלויזיה היו נחלתן הבלעדית של חברות ענק וגופים מוסדיים, היום, עם הירידה בעלויות “זמן האוויר”, גם בעלי עסקים בינוניים וקטנים יכולים לחלום על הפקת פרסומת משלהם לטלויזיה בספוט משובח שמיליוני אנשים יצפו בה בכל פעם שתשודר.

קשה להפריז בעוצמה השיווקית והמיתוגית של פרסומת המשודרת בטלויזיה. זוהי חשיפה לקהל עצום עם השפעה מיידית על קמפיין השיווק של העסק. הפקת פרסומת לטלויזיה מזניקה כל עסק או מוצר שנות דור קדימה.

לצד זה, חברות ענק מסחריות רבות בוחרות היום להשקיע בהפקת סרטי פרסומת “מטורפים” המיועדים מראש לשידור ברשת בלבד. היכולת למקד ולטרגט את קהלי המטרה ולהגיע אליהם בנקודות ספציפיות במהלך חווית הגלישה שלהם ברשת, קורצת למשרדי פרסום ולחברות מסחריות. תהליך ההסטה של עולם הפרסום מהטלויזיה המסורתית אל עבר עולם הדיגיטל, פותחת אפשרויות רבות למפרסמים.

כך או כך – קודם צריך להפיק פרסומת מעולה.

פרסומת למחלבות רמת הגולן

פרסומת אוכל

סדרת פרסומות | ההתאחדות הישראלית לכדורגל

 

למה פאוזה?

פאוזה בית הפקות הינה אחת מחברות ההפקה לפרסומות המובילות בישראל. תחום הפרסום משלב בצורה מושלמת את כל האספקטים האהובים עלינו בעולם הקולנוע. עבודה סופר-יצירתית, הנעשית בטווח זמנים יחסית קצר, התוצאה מגיעה לקהל הרחב יום אחרי שיצאה מחדרי העריכה, והכי חשוב, הפקת פרסומת וידאו טובה מספקת ללקוח דימוי מעולה ומוצר המניב תוצאות מיידיות בעולם המעשי. הפקת פרסומות לטלויזיה ולפרסום ברשת היא החלק המהנה בעבודה שלנו כיוצרי סרטים.

אנו מפיקים:

  • פרסומות וחסויות לטלוויזיה
  • פרירולים לדיגיטל
  • סרטונים ויראליים לרשתות החברתיות.

 

פרסומת לרשת הקאנטרי

מחלבות רמת הגולן

הבלוגרים באים

סדרת פרסומות להתאחדות לכדורגל

גוליבר

סדרת פרסומות GET IT

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: