054-2212271 / 054-4703840

יוצרים. תוכן

מכל העולמות אל רגע אחד מדוייק

הקמת מרכזי מבקרים ומתחמי חוויה

 

פאוזה בית הפקות מציעים הקמה של מרכזי מבקרים, חללי תצוגה, מתחמי וסיורי חוויה, תערוכות ומוזיאונים, לצד תכנון והקמת פרויקטים מיוחדים בתחומי הטכנולוגיה, העיצוב והתוכן. כל פרויקט שלנו מתחיל מחלום של לקוח שמזמין אותנו להצטרף למסע חיפוש וגילוי ולהגשים את החלום שלו.

 

כל פרויקט חדש שאנו מבצעים הוא יוצא דופן וחד-פעמי. כל פרויקט מזמן את כל החושים של המבקרים והצופים להתעורר ולחוש חוויה חדשנית ובלתי נשכחת.

 

אנו מספקים ללקוח מענה מלא עד מפתח. רעיונאות, פיצוח תוכן ופיתוח קריאייטיבי של המיזם, עיצוב מרכז המבקרים, שילוב מדיות שונות וטכנולוגיות מתקדמות. הכל, משלבי המחשבה על הפרויקט, ניהול, תכלול וביצוע כלל האלמנטים ועד שהרעיון קורם עור וגידים והופך למוצר מוגמר המוצג לקהל המבקרים (פיזי או וירטואלי).

הצוות המוביל של פאוזה בעל ותק של מעל 30 שנה בתחומי היצירה השונים ומחזיק בנסיון רב ובנחישות "לפרק" כל רעיון לגורמים ולבנות אותו מחדש באופן מפתיע ומסקרן. את הנסיון הזה אנו רותמים לעבודה מולכם הלקוחות.

כל זאת לטובת עוד יצירה מוצלחת. 

(Scott Adams) "Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep"
צפייה בסרט התדמית

בשנים האחרונות עבדנו בשיתוף פעולה עם חברת פאוזה על מספר פרויקטים חינוכיים ותיירותיים.
הצוות של חברת פאוזה ידע להתאים את עצמו למטרות וערכי הפרויקטים שלנו ולהתאים את קצב העבודה ללוח הזמנים הנדרש. התכלול של הפרויקט נעשה באופן מעולה, הסנכרון בין אנשי המקצוע השונים היה מדויק, עמידה בלוחות זמנים של ספקים חיצוניים, המלצות על כיווני מחשבה ופתרונות יצירתיים ומעקב ובקרה בתקופת הרצה. לאורך כל הפרויקטים הם ידעו להסתגל לשינויים טכניים ותוכניים ועמדו בכל אתגר שנקרה בדרכנו.
פאוזה למדו לדבר את ה'שפה שלנו' מה שסייע רבות להצלחת הפרויקטים ועמידה שלהם בסטנדרטים גבוהים שהצבנו.
כיום אנחנו קוצרים הצלחות בפרויקטים, שמחים שבחרנו בפאוזה וממליצים בחום לעבוד איתם.

בברכה,
שמואל אדלר
המכון למורשת בן-גוריון
סמנכ"ל

 
 

המכון למורשת בן-גוריון | "משפט העם"

"מעולם לא ניסיתי לעשות זאת בעבר, אז אני חושבת שללא ספק אצליח"
בילבי, מאת אסטריד לינדגרן

יצאנו לפני זמן לא רב, יחדיו, למסע שמטרתו יצירת מרכז לנעמת לרגל מאה שנותיה, ובסימן חינוך לשוויון מגדרי. האתגר היה גדול, ובהרבה מובנים האתגר עוד לפנינו. במעשה החינוך ובמעשה של התווית סיפור היסטורי וערכי- אין מקום לקיפאון ואין זמן למנוחה. אין אנו יודעות מה יהיו האדוות שמרכז זה יחוללו בחברה הישראלית, אבל אנחנו כן יודעות שעשינו כל שאל ידינו במסגרת מגבלות המשאבים השונים ליצור יחד את הטוב ביותר בעבור נעמת, בעבור החברה הישראלית, ובעבור הדורות הבאים. התוצר – משנות מרכז נעמת לשוויון מגדרי –
מקום ובית יפהפה, חדשני, מסקרן מעורר שיח ומעשיר.


אנחנו רוצות להודות לכם צוות פאוזה היקר על השותפות, על היצירתיות, על הפתיחות והגמישות המחשבתית, על עבודת הצוות, על החידודים והטיובים, התיקונים והוויכחים, ובעיקר בעיקר אנו רוצות להודות לכם על כך שנראה לנו
שהיה זה בעבורכם, כמו שנעמת היא בעבורנו, יותר מ"עבודה" או "פרוייקט", אלא נגיעה אמיתית ואישית בסוגיות שהן אישיות ומהותיות לכל אחד ואחת מאיתנו.
עלינו מוטלת האחריות והחובה ליצוק לתוך מקום זה חיים, ורבבות של בני אדם שיבקרו, ישאלו יתעניינו ואולי אף יזוזו במעט מעמדותיהם הראשוניות, ולכם האפשרות וההזדמנות להיות שגרירים של נעמת, שגרירים של החינוך לשוויון מגדרי – באשר תלכו.

בהערכה,
חגית פאר
יו"ר נעמת
צוות מטה נעמת צוות נעמת ירושלים

נעמת | מרכז "משנות" לשוויון מגדרי

עם השלמת פרוייקט הפקה מורכב באתר מורשת וזיכרון בקבוצת כנרת - "סוכת רויטל", אני מבקשת לסכם את שבוצע ולשבח את התוצר.
"סוכת רויטל", הוקמה לזכרה של בת כנרת שנפטרה בדמי ימיה. היא ממוקמת בשטחי המטעים של הקיבוץ, וצופה עליו ועל נוף העמק המקסים. 
חיפשנו דרך להעשיר את המקום המטופח והיפה בתוכן אשר יעבה את הזיכרון ונמצאו סיפורי מקום אותם כתבה וערכה רויטל בעת לימודיה בסמינר "אורנים" במסלול גננות - מורות. סיפורי מורשת המעבירים זיכרונות מתקופת הראשית של הקבוצה.
חיפשנו דרך עכשווית להציג ולהשמיע את הסיפורים למבקרים בסוכה  בדגש החיבור לדור ההמשך. צעירים, נוער וילדים.
חיפשתי באינטרנט כתובת והגעתי לחברת "פאוזה בית הפקות".
החיבור זרם מייד והרגשתי שנמצאה כתובת מקצועית, יצירתית, נועזת, ומתלהבת. כל אנשי המקצוע עמם נפגשתי גילו סבלנות, עניין בנושא, למדו והעמיקו והכי חשוב עזרו לי להרחיב את נקודת במבט על איך יוצרים הפקה ותסריט ועריכה של סיפור עממי.
התוצאה מרשימה ומרגשת. והכי חשוב שהיא נגישה וכל אחד בכל גיל יכול להתחבר אליה. מתגובות המבקרים שביקרו עד כה בסוכה וצפו בסיפורים הפזורים על גבי העמדות אני מבינה שהביצוע של החלום שנטווה משיג הרבה מעבר למצופה.
 
אני מודה ליגאל ולכל הצוות.
וממליצה מאוד מאוד.
 
יעל דרומי, יו"ר העמותה להנצחת בני וחברי קבוצת כנרת 

"סוכת רויטל" | עמדות QR עם סיפורי כנרת

  • יוצרים. תוכן

  • קצת עלינו

  • שואוריל

  • מה אנחנו עושים

  • המלצות

  • כל הפרויקטים שלנו

חברת קידום אתרים מקצועית ואיכותית חברת קידום אתרים
יצירת קשר: